Poszerzamy horyzonty entuzjastów sportów motorowych, pomagamy im odkryć piękno natury i pokazać prawdziwy offroad. W tym celu organizujemy rozmaite wyjazdy terenowe.

Polaris Camp 7 Październik 2021

Polaris Camp 7 pozostał już tylko wspomnieniem, ale jakim! Był to naprawdę wspaniały weekend w Bieszczadach w Ostoja Natura Park. Łącznie ponad 200 Polarisów zwiedzało tamtejsze bezdroża!

Motopark Olszyna Sierpień 2021

To był niesamowity wyjazd z niesamowitymi ludźmi! Dwa niezwykle intensywne dni, podczas których trenowaliśmy, skakaliśmy i zdobywaliśmy nowe doświadczenia. Kto z nami nie pojechał może liczyć, że jeszcze wrócimy na Olszyna Motopark i to zapewne nie raz.

Milicz Lipiec 2021

To była niezapomniana wyprawa dla nas jak i dla naszych klientów! Pokonaliśmy w jeden dzień blisko 170km wraz z przewodnikiem, który pokazał nam najlepsze trasy! Szybkie szutry, szerokie zakręty oraz przejezdne lasy. Nasze Polarisy okazały się jak zwykle niezawodne w każdych warunkach! Liczymy, że następny wyjazd będzie równie udany.

Polaris RZR Trophy Maj 2021

Polaris RZR Trophy to największa impreza off-roadowa dedykowana pojazdom typu SSV, a my mieliśmy okazję być częścią tego wydarzenia! Nasi zawodnicy mieli okazję sprawdzić się w warunkach rajdowych podczas konkurencji 1vs1 oraz TimeAttack. Organizacja imprezy stała na tak wysokim poziomie, że aż nie możemy doczekać się kolejnej edycji!
Na Motopark Olszyna wrócimy jeszcze w tym roku!
Kto chętny aby zabrać się z nami?

Polaris Poznań w Jaryszewie Kwiecień 2021

Piach, błoto i adrenalina! Tak możemy opisać tę pamiętną sobotę. Tor off-roadowoy w Jaryszewie to idealnie miejsce aby przetestować Polarisa w każdych warunkach!
Od stromych podjazdów po głębokie błota.
Team Polaris Poznań na pewno jeszcze raz tam zagości, ale do tego czasu zobaczcie jak było ostatnio!

Mapa dojazdu

KONTAKT

PM MOTORS & EVENTS SP. Z O.O

UL. Obornicka 37 , 62-002 Suchy Las
REGON: 387266293, NIP: 9721311663

biuro@pmmotors.pl

sprzedaz@pmmotors.pl

Godziny otwarcia:

 PONIEDZIAŁEK –  PIĄTEK: 9.00 -17.00
 SOBOTA: 9.00 -13.00

SOCIAL MEDIA